Home / Informacje / Inspiracje na pomysłowe prezenty!
Young man giving woman gift box

Inspiracje na pomysłowe prezenty!

Zanim wybierzesz prezent z okazji urodzin, rocznicy czy świąt, dobrze się zastanów, co ze właściwie oznacza obdarowywanie? To wartość sama w sobie, ale pomysłowość i indywidualizm sprawią, że obdarowana osoba nigdy tego nie zapomni. Nie ma się czym stresować – jeżeli brakuje ci koncepcji, zajrzyj na superprezenty.pl i wybierz taki gest, który przyniesie radość, emocje i… piękne wspomnienia!

Super prezenty, czyli jakie?

Przede wszystkim: indywidualnie dobrane dla danej osoby. Jeżeli ktoś nie lubi ekstremalne doznania, skok na bungee będzie doskonałym pomysłem. Kolejna para skarpetek lub kosmetyki w porównaniu do tego wydają się… po prostu nie trafione. A może twoja zestresowana narzeczona ucieszyłaby się z weekendu w SPA? Zastanów się, ile radość i przeżyć może dostarczyć Twój podarunek. A my podpowiemy, co na pewno będzie strzałem w dziesiątkę.

Pomysłowe prezenty dla chłopaka

Mężczyźni lubią wyzwania, kochają sport, przygodę. Daj wykazać się swojemu chłopakowi. Jeżeli ekstremalne sporty to coś, co go kręci, idealnym prezentem stanie się lot motolotnią, `Dream Jump` lub jazda błyskawicznym ferrari. Jeżeli jednak chcesz dzielić z nim wspomnienia, wybierz prezent dla dwojga. Co powiesz na spływ tratwami po malowniczej Biebrzy? Albo kurs nurkowania dla dwóch osób? Jeżeli znasz jakiegoś miłośnika gier, pozwól mu sprawdzić się w realu. Wizyta na strzelnicy będzie o wiele lepszym przeżyciem niż zabijanie wirtualnych przeciwników…

Pomysłowe prezenty dla dziewczyny

Szukanie prezentu dla dziewczyny wydaje się udręką. Co ona lubi? Czym się interesuje? Jaka niespodzianka na urodziny, rocznicę lub Walentynki sprawi jej największą radość? Na www.superprezenty.pl nie brakuje niesamowitych inspiracji. To proste: jeżeli Twoja dziewczyna nie boi się wyzwań, lot paralotnią lub jazda Monster Truckiem będą dla niej przebojem! Jeżeli jest wrażliwa i bardzo romantyczna, wybierz wspólny weekend w hotelu lub wieczór w teatrze. Każdy z tych prezentów gwarantuje, że wspomnienia pozostaną na długo i zacieśnią więzy! Pokaż jej, że wiesz, co dla niej ważne. Warsztaty wyroby kosmetyków lub manicure hybrydowy dadzą jej frajdę, a równocześnie pokażą, że dobrze ją znasz!

Pomysłowe prezenty ręcznie robione

Prezenty przygotowane ręcznie to nie tylko ciasto, biżuteria lub wydziergany szalik. To również coś, czego obdarowana osoba może spróbować osobiście. Wiąże się z tym świetna zabawa, doskonalenie umiejętności i wiele okazji do uśmiechu. Łatwo sprawić tak niezwykłą niespodziankę – warsztaty sushi, sesja fotograficzna, voucher na zakupy… To połączenie kreatywności, samodzielnego wyboru i… twojej inwencji twórczej.

To, jaki wybierzesz prezent dla bliskiej osoby, świadczy o Tobie. Pokaż, że wybieranie podarunku to coś więcej niż „obowiązek”, ale przede wszystkim próba sprawienia wielkiej radości i oderwania od codziennych zajęć. Nie ma większej frajdy niż dawanie pomysłowych prezentów, prawda?

Inspiracje na pomysłowe prezenty!
Oceń artykuł:
0 głosów, średnia: 0.00 (wynik: 0%)