Home / Wszystkie pomysły / Pomysł na odlotowy prezent – lot w tunelu aerodynamicznym
tunel_aerodynamiczny_profly

Pomysł na odlotowy prezent – lot w tunelu aerodynamicznym

Udany prezent powinien być niezapomniany, by na zawsze pozostać w pamięci osoby obdarowanej. Powinien być także oryginalny, ponieważ wtedy będzie on niezwykłą niespodzianką. Jeżeli szukasz takiego właśnie podarunku, wtedy doskonałym pomysłem będzie lot w tunelu aerodynamicznym – ten niecodzienny upominek na pewno przypadnie do gustu nie tylko amatorom adrenaliny, ale każdemu, kto chce poczuć się tak, jak podczas swobodnego spadania ze spadochronem w przestworzach!

Bodyflying, czyli latanie w tunelu aerodynamicznym to wyjątkowe uczucie. Jest ono możliwe dzięki specjalnej konstrukcji aerotunelu, w którym znajduje się duży wentylator czy wentylatory wprawiające strugi powietrza w ruch. Dzięki temu osoba, która znajduje się na specjalnej platformie, zaczyna unosić się w powietrzu i może wykonywać w nim różne ewolucje. Z tunelu aerodynamicznych często korzystają skoczkowie spadochronowi, ponieważ dzięki lotom mogą doskonalić swoje umiejętności, także grupowo, ponieważ tunele są tak duże, że może bez problemu zmieścić się w nich jednocześnie kilka czy kilkanaście osób.

Do lotów w tunelach aerodynamicznych nie potrzeba żadnego przygotowania, dlatego to świetna propozycja dla każdego, kto po prostu ma ochotę na przeżycie niecodziennej przygody – niezależnie od wieku, płci czy umiejętności. Nie trzeba wcześniej brać udziału w żadnych szkoleniach czy badaniach lekarskich – po prostu wystarczy przyjechać w wyznaczonym terminie na miejsce. Uczestnik lotu bierze udział w krótkim instruktażu i otrzymuje kombinezon, kask i gogle i wchodzi do tunelu razem z instruktorem, który czuwa nad całym lotem dla pełnego bezpieczeństwa. Standardowy czas lotu to 1,5 minuty, ale najczęściej oferowane są one w formie dwóch lotów, czyli cała zabawa trwa 3 minuty. Wydawałoby się, że to mało, ale warto wspomnieć, że w przypadku lotu spadochronowego czas swobodnego spadania, który imituje bodyflying, wynosi on tylko 30-60 sekund, a ponadto jest dwa razy droższy!

Jeżeli chcesz kupić lot w tunelu aerodynamicznym w upominku, najlepszym wyborem będzie skorzystanie ze specjalnych voucherów. W tym przypadku nie musisz wybierać samodzielnie terminu lotu – może wyselekcjonować go osoba obdarowana i może być to taki dzień, który będzie dla niej najbardziej dogodny. Czas ważności voucherów wynosi zwykle aż 12 miesięcy. Voucher będzie też kapitalnym upominkiem na szybki prezent, na przykład na zapomniane urodziny, ponieważ można zakupić go online i zapłacić błyskawicznym przelewem, dlatego prezent będzie przygotowany do podarowania już w ciągu 1 minuty.

Ile kosztuje taki upominek? Wbrew pozorom wcale nie jest on taki kosztowny – za dwa loty trwające łącznie po 3 minuty płaci się około 250 złotych. W przypadku zakupienia większej liczby lotów można otrzymać dodatkowe rabaty, aby za jeden lot zapłacić jeszcze mniej.

Jeżeli chcesz podarować lot w tunelu aerodynamicznym w prezencie, możesz zrobić to razem w Profly. To najnowocześniejszy aerotunel znajdujący się w Warszawie, który jest dostępny dla każdego, kto ma ochotę na niezwykłą przygodę. Więcej na temat tunelu Profly można dowiedzieć się pod adresem: https://profly.pl/.

Pomysł na odlotowy prezent – lot w tunelu aerodynamicznym
Oceń artykuł:
0 głosów, średnia: 0.00 (wynik: 0%)