Home / Informacje / Pomysły na czekoladowy prezent od Mikołaja
prezent-swiety-mikolaj-z-czekolady

Pomysły na czekoladowy prezent od Mikołaja

Mikołajki już niedługo, dlatego też warto zacząć rozglądać się za upominkiem dla bliskich osób, którym chcemy sprawić przyjemność. Jeżeli szukasz pomysłu na oryginalny upominek na Mikołajki, postaw na sprawdzone rozwiązania – czekolada będzie strzałem w dziesiątkę!

Kto z nas nie przepada za czekoladą? Rozpływa się w ustach i natychmiast poprawia samopoczucie. Doskonale komponuje się z lodami czy z owocami. Chociaż jest kaloryczna ze względu na dużą zawartość tłuszczu, to jednak jest także zdrowa. W czekoladzie znajduje się przede wszystkim duża ilość flawonoidów, które działają antyoksydacyjnie, dlatego też pozwalają one na przeciwdziałanie szybkiemu starzeniu się komórek. Również czekolada zawiera pełną gamę wartościowych składników mineralnych, między innymi magnez, potas, mangan, miedź, cynk czy wapń. Co więcej, potrafi natychmiast poprawić humor, ponieważ powoduje zwiększone wydzielanie endorfin, które nazywane są hormonami szczęścia.

Co zamiast zwykłego czekoladowego Mikołaja?

Czekolada będzie wobec tego kapitalnym pomysłem na upominek na Mikołajki – doskonale sprawdzi się między innymi jako prezent dla przyjaciółki czy dla rodziców lub dziadków, a to tylko kilka propozycji. Jednak zamiast wybierania zwykłej tabliczki czekolady czy banalnego Mikołaja w sreberku warto postawić na coś bardziej oryginalnego, na przykład na czekoladowe figurki, które wyglądają o wiele lepiej.

Czekoladowe figurki oraz inne niesamowite kreacje z wyśmienitej czekolady można znaleźć w asortymencie sklepu internetowego ChocoRepublica, który specjalizuje się w wyśmienitych czekoladkach. Jeżeli wobec tego interesuje cię fantastyczny prezent od Mikołaja, warto zapoznać się bliżej z dostępnymi tutaj propozycjami. Sklep ChocoRepublica oferuje między innymi czekoladki w kształcie obrazków malowane różnokolorową czekoladą, czekoladki w kształcie pudełek prezentowych, kobiecych i męskich gadżetów, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Wszystkie powstają z wysokiej jakości czekolad gorzkich, mlecznych oraz białych.

Czekoladki z personalizowanym opakowaniem – pamiątka na lata!

To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ ChocoRepublica pozwala na wykonanie personalizacji swoich opakowań na czekoladki. Oferowane są one w dekoracyjnych metalowych puszkach, które mogą być ozdobione spersonalizowanymi nadrukami zgodnie z życzeniem klienta. Firma udostępnia gotowe szablony, według których można wykonać własny upominek, ale również można przesłać swoje zdjęcia czy treści, które mają znaleźć się na opakowaniu czekoladek. W ten sposób opakowanie nawet po spałaszowaniu pyszności wewnątrz będzie mogło posłużyć jako wyjątkowa pamiątka.

Pomysły na czekoladowy prezent od Mikołaja
Oceń artykuł:
0 głosów, średnia: 0.00 (wynik: 0%)