Home / Informacje / Szukasz OC i AC? Sprawdź jakie prezenty rozdają firmy ubezpieczeniowe
gps

Szukasz OC i AC? Sprawdź jakie prezenty rozdają firmy ubezpieczeniowe

Zakup ubezpieczeń komunikacyjnych w pakiecie – AC i OC w jednym, wybranym przez kierowcę Towarzystwie Ubezpieczeniowym, może zaowocować dużymi zniżkami i wyliczeniem korzystnej składki ubezpieczeniowej. Ponadto, wielu ubezpieczycieli będzie promowało AC i OC za pośrednictwem prezentów dla klientów wykupujących taki pakiet ubezpieczeniowy. Co oferują firmy ubezpieczeniowe?

Szkoła bezpiecznej jazdy w gratisie

Kierowca decydujący się na wykupienie pakietu OC/AC w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Aviva, ma możliwość przeniesienia zniżek na oba ubezpieczenia od wcześniejszego ubezpieczyciela za bezszkodową jazdę.

Oprócz tego w ramach prezentu klient uzyskuje Szkołę Bezpiecznej Jazdy. Jeśli przydarzy mu się wypadek, będzie mógł skorzystać z lekcji w Szkole Bezpiecznej Jazdy, a Aviva pokryje koszty organizacji i przeprowadzenia szkolenia. Dodatkowo w prezencie kierowca otrzymuje bezpłatną polisę Assistance na Europę w wariancie Podstawowym, gdzie można liczyć m.in. na holowanie pojazdu, transport kierowcy i pasażerów do miejsca holowania auta, samochód zastępczy i opłacone parkowanie(do 100 zł).

Pieniądze na paliwo

W mBanku w ofercie ubezpieczeniowej można wykupić OC w pakiecie z AC i płacić niską składkę ubezpieczeniową. Ubezpieczyciel oferuje przeniesienie zniżek z OC na AC oraz naliczenie zniżek za bezszkodową jazdę. Jako prezent mBank dla kierowców wykupujących ubezpieczenie AC i OC oferuje 200 zł na tankowanie samochodu.

Dodatkowe polisy

Ubezpieczając samochód w Allianz Direct – przez telefon lub internet, można zyskać nie tylko wszechstronną ochronę ubezpieczeniową i niskie składki, ale i gratisowe ubezpieczenia. Wykupując polisę autocasco klient otrzymuje pakiet Car Assistance gratis, a przy zakupie OC – Mini Car Assistance.

Z kolei, w Liberty Ubezpieczenia w cenie ubezpieczenia OC i AC jest dodatkowe ubezpieczenie Mini Assistance, które obejmuje pełną pomoc informacyjną i serwisową, w razie kolizji drogowej. Liberty pokrywa koszty i organizuje przy tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego i poszkodowanego.

Nawigacja od Link4

Na prezent od ubezpieczyciela można liczyć także przy wykupywaniu polisy OC i AC w Link4. Firma przygotowała promocję, w ramach której do wykupionej polisy dodaje roczną licencję na nawigację NaviExpert w wersji na Androida. Dodatkowo, w ramach akcji Bezpieczna jazda z LINK4 można wygrać atrakcyjne nagrody.

Ubezpieczyciele dodatkowymi, bezpłatnymi polisami i nagrodami rzeczowymi starają się przyciągnąć do siebie klientów skłonnych wykupić pakiet ubezpieczeń OC i AC dla swojego pojazdu. Z pewnością dla wielu klientów takie dodatki mają duże znaczenie i zapewniają oszczędność.

Szukasz OC i AC? Sprawdź jakie prezenty rozdają firmy ubezpieczeniowe
Oceń artykuł:
0 głosów, średnia: 0.00 (wynik: 0%)