Home / Informacje / Urodziny Intermarche – co ciekawego nas czeka?
balony2

Urodziny Intermarche – co ciekawego nas czeka?

W życiu każdego człowieka jubileusze, szczególnie te dotyczące jego urodzin, to ważna sprawa. Nie inaczej jest w przypadku firm, przedsiębiorstw i sklepów, które równie mocno cieszą się z każdego przybywającego im roku na liczniku.

Nic więc dziwnego, że 18-naste urodziny, obchodzone tak hucznie w naszej kulturze, jako symbol wchodzenia w wiek dorosły, stały się taką okazją do świętowania także w hipermarkecie Intermarche! Co z tej okazji przygotowali dla swoich wiernych klientów? Sprawdziliśmy specjalnie dla Was!

Ceny lecą w dół!

Jak przy każdej tego typu okazji, dyskonty proponują nam obniżki. Jednak w Intermarche ceny spadają aż do 50%! To niebywała okazja zarówno na zrobienie codziennych zakupów żywieniowych, małych zapasów na zimę, ale przede wszystkim, na kupienie rzeczy, na które zazwyczaj szkoda nam pieniędzy, jak wełniane kołdry czy doskonałej jakości noże kucharskie, do steków, chleba czy serów. W promocji, która trwa od 8 do 14 października, na szczególną uwagę zasługują przeceny zarówno na produkty śniadaniowe (-20%), produkty w dwupakach, jak i wyroby mięsne, oraz wiele, wiele więcej.

Wybory w Intermarche zawsze są dobre!

Tegoroczna promocja Intermarche jawnie nawiązuje zarówno do wyborów parlamentarnych, które zbliżają się wielkimi krokami, jak i do wyborów, które podjąć musi każdy młody człowiek wkraczający na dorosłą ścieżkę życia. Każde z nich są trudne i nie zawsze właściwie, dlatego http://intermarche.pl/ chce ułatwić wszystkie inne swoim klientom i stawia na proste, lecz prawdziwe hasło: „U nas wszystkie wybory są dobre”. Przedstawiając podobne produkty różnych firm pokazują, że niezależnie, który z nich wybierzemy i tak wyjdziemy z tego z zaoszczędzonym groszem w kieszeni – a to chyba przemawia do wszystkich bardzo obrazowo.

Urodzinowa loteria

Jak w przypadku każdego hucznie obchodzonego jubileuszu, nie mogło się obyć bez urodzinowej loterii! Konkurs zorganizowany na 18-naste urodziny Intermarche trwa od 8 do 21 października. W tych dniach wystarczy kupić dwa dowolne produkty objęte promocją (Saga, Lipton, Amino, Flora, Delma, Rama, Kasia, Planta, Knorr, Tortex, Helmann’s, Dove, Rexona, Timotei, Axe, Signal, Cif, Domestos, Coccolino) za minimum 15 zł i zachować paragon. Następnie dokończyć zdanie: „Na 18. urodziny życzę Intermarche…”, wysłać SMS z odpowiedzią i wziąć udział w losowaniu o wspaniałe upominki! Nagrodami w tej promocji są: główna nagroda – Toyota Aygo oraz mniejsze nagrody – codziennie do wygrania bony zakupowe 8 x 100 zł oraz 5 x 500 zł. Nie wahaj się i weź udział w promocji już dziś!

Urodziny Intermarche – co ciekawego nas czeka?
Oceń artykuł:
0 głosów, średnia: 0.00 (wynik: 0%)