Home / Informacje / Zaskocz świątecznie bliskich
hand painted background with frame and text "merry christmas"

Zaskocz świątecznie bliskich

W święta sporo uwagi przywiązujemy do prezentów, dekorowania domu. Nastrój tworzy także wyjątkowa oprawa w postaci dekoracyjnych opakowań upominków i kartek świątecznych.

Kartki z pomysłem
Coraz rzadziej wysyłamy kartki bożonarodzeniowe. W dobie Internetu i smartfonów życzenia przesyłamy raczej drogą mailową czy przez sms, wykorzystując przy tym e-kartki. Warto mile zaskoczyć swoich bliskich i wybrać dla nich tradycyjną kartkę, którą dostarczy listonosz. Opcji mamy sporo. Oczywiście, własnoręcznie przygotowane karnety sprawią adresatom życzeń wiele przyjemności, szczególne wzruszenie wywołują zawsze te kartki, które z wielką pieczołowitością rysują dzieci. Można też kupić naprawdę piękne karnety w salonach papierniczych, ale wtedy ryzykujemy, że adresat dostanie kilka takich samych kartek świątecznych i nasza nie będzie niczym się wyróżniać. Serwis www.Kartkaswiateczna.pl oferuje możliwość samodzielnego zaprojektowania kartki w zakresie tekstu, czcionki czy koloru. Taką kartkę później wykona i wydrukuje firma. Dzięki temu adresat poczuje, że kartka nie była przedmiotem masowej produkcji i została wysłana z myślą o nim. Za pośrednictwem portalu wybieramy przygotowany przez grafika projekt kartki, dobieramy do niej tekst, albo wysyłamy firmie własne życzenia. Można też dodać logo swojej firmy, dzięki czemu kartki dla partnerów, klientów i współpracowników wyglądają bardzo profesjonalnie. Dobieramy też kolor i decydujemy się na jedną z technologii tłoczenia/nadruku. To wszystko detale, ale dzięki takim szczegółom kartki są naprawdę wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Oryginalne opakowania upominków
Wszyscy lubią dostawać prezenty. Jeszcze większą radość potrafi sprawić oryginalnie zapakowany upominek. Można zdecydować się na piękne pudełko lub świąteczną puszkę. Ostatnio popularne są także rozwiązania bazujące na prostocie – na przykład zwykły szary papier pakunkowy, zamiast kolorowej folii, przyozdobiony pachnącą gałązką jodełki czy świerku. Pomysłowe są też na przykład „magiczne” pudełka – żeby dostać się do prezentu, należy rozwiązać zagadkę i wymyślić w jaki sposób otworzyć mechanizm pudełeczka. Dla wielu osób, największą przyjemnością jest moment odpakowywania, rozdzierania papierów, dlatego warto zadbać o wyjątkowe opakowanie świątecznych prezentów.

Zaskocz świątecznie bliskich
Oceń artykuł:
0 głosów, średnia: 0.00 (wynik: 0%)